1C:Підприємство 8.3 для управліния та обліку


Система програм «1С: Підприємство 8» призначена для вирішення широкого спектру завдань автоматизації управління та обліку, дозволяє побудувати індивідуальну інформаційну систему, що враховує завдання та особливості будь-якого підприємства. (Детальніше про систему)

У разі змін вимог бізнесу і законодавства, прикладні рішення гнучко переналаштовуються на нові умови, дозволяють легко збільшувати кількість користувачів. Прикладні рішення  «1С:Підприємство 8» відрізняються швидкими темпами впровадження. 

Усі ці переваги забезпечує прогресивна архітектура  «1С:Підприємство 8.3»: єдина технологічна платформа та прикладні рішення на її основі. 

Відмітні якості такого підходу: гнучкість рішень, їх висока масштабованість, можливість швидкого впровадження та ефективного супроводу. (Детальніше про платформу)

Висока міра адаптації «1С:Підприємство 8.3» до умов конкретного підприємства поєднується з усіма перевагами масового перевіреного продукту: централізованим вдосконаленням технологій, оперативним внесенням змін, пов'язаних із законодавчою базою, потужною методологічною і технологічною підтримкою відомої фірми.

 Прикладні рішення:

for-website.png