Автоматизатор бізнесу

Фірма "Своя Справа" являється членом "Спілки автоматизаторів бізнесу" яка створена і розвивається для кваліфікованого виконання робіт по обслуговуванню користувачів системи "1С :Підприємство" і гарантує якість послуг, що надаються.

Фірми - учасники Спілки працюють під єдиною маркою, мають в своєму складі атестованих фахівців, що гарантують високу якість виконання типового набору послуг, починаючи від простої інсталяції та налаштування прикладної конфігурації, до інтеграції з іншими програмними рішеннями, навчання користувачів і впровадження обліку на підприємстві в повному обсязі

Детальніше на сайті.

21.jpg


Сервіс-партнер "1С"

Статус  "Сервіс-партнер" присвоюється лише тим партнерам, які мають хорошу як виробничу, так і клієнтську базу для якісного супроводу програм "1С:Підприємство"

Обов'язково щомісяця контролюється ступінь довіри клієнтів до сервіс-партнеру.

3.jpg


Центр Сертифікованого Навчання (ЦСН)

Мережа Центрів Сертіфіцірванного Навчання створена і розвивається  для забезпечення промислової якості навчання по роботі з програмними продуктами лінійки «1С: Підприємство 8».

Якість проведення курсів ЦСН  має  відповідати міжнародному  стандарту ISO 9001.

Тому, щоб стати викладачем ЦСН, працівники фірми зобов'язані пройти спеціальну підготовку і здати трирівневий іспит-відбір на право викладання конкретного курсу.

Певні вимоги пред'являються і до приміщення, його оснащеності навчальним обладнанням.

Всі ЦСН проводять навчальні курси за своїм розкладом за єдиними сертифікованими методиками і матеріалами. По закінченні навчання кожен слухач отримує офіційне свідоцтво про проходження навчального курсу.

cso_logo_u.png1С:Центр компетенції з ERP-рішень

    Наявність статусу "1С: Центр ERP" гарантує, що компанія володіє компетенціями, які необхідні для робіти з ERP-рішеннями: налаштування, впровадження і технічне обслуговування
   Фахівці цих партнерів є професіоналами з ERP-рішень та платформ "1С: Підприємство 8", а також мають досвід впровадження типових і галузевих конфігурацій на базі "1С: Підприємство 8".
111.jpg