Наші партнери:

САБ (спілка автоматизації бізнесу)

САБ займається розповсюдженням, розробкою і підтримкою комп'ютерних програм і баз даних ділового призначення, а також продуктів для домашніх комп'ютерів і освітньої сфери. Серед розробок ділового призначення найбільш відома система програм "1С : Підприємство", яка фактично є індустріальним стандартом в області автоматизації управління і обліку.

Сайт фірми - www.1c.ua

Компанія «1С-Бітрікс»

1C-Bitrix-Logo.jpg

Компанія «1С-Бітрікс» займає лідируючі позиції на російському ринку в області розробки систем управління веб-проектами і корпоративною інформацією.

Більше 4000 партнерів у 235 містах Росії і країнах колишнього СРСР впроваджують продукти «1С-Бітрікс». Більш 40000 клієнтів використовують продукти компанії для управління своїми веб-проектами.

Сайт фірми - www.1c-bitrix.ua

Компанія «ІН-АГРО»

«ІН-АГРО» - розробка галузевих рішень для сільського господарства.


ТОВ "Wizard"

Поставка касових апаратів, фіскальних і термо-принтерів; сканерів і принтерів штрих-коду; електронних торговельних і фасувальних ваг; POS-систем та іншого високотехнологічного обладнання; комплексна автоматизація торгових процесів; впровадження і підтримка програмного забезпечення; обслуговування спеціалізованих заправних комплексів.